Kad Tev ir nepieciešama Ārstnieciskā vingrošana?

Ārstnieciskā vingrošana ir pirmā palīdzība pie dažādām saslimšanām – fizioterapijas metodes efektīvi spēj novērst vai mazināt tādas problēmas kā kustību traucējumi, sāpes, tūska, samazināta slodzes izturība un citas.

Pareizi veikti aktīvi vingrojumi spēj mazināt ikdienas steigā radušos muskuļu un saišu saspringumu un uzturēt pietiekošu muskuļu spēku un garumu, kas ar laiku ļaus izvairīties no diskomforta, sāpēm un locītavu problēmām.

Pie fizioterapeita uz konsultāciju var doties ikviens, kam rūp sava veselība – gan terapeitiskos, gan arī profilakses nolūkos.

 

JA VĒLIES PIELIKT PUNKTU DISKOMFORTAM UN Sāpēm KUSTOTIES, Piesakies konsultācijai pie fizioterapeita

Uzzini kā Fizioterapeits var Tev palīdzēt kustēties brīvi bez sāpēm un diskomforta!

Zvanot 23004318 vai Rezervē laiku uzreiz mūsu kalendārā

Individuāla fizioterapeita konsultācija ir obligāta pirms fizioterapijas kursa uzsākšnas. Tā sākas ar sarunu, kuras laikā tiek noskaidrotas Jūsu sūdzības, kas saistītas ar veselību. Fizioterapeits ievāks informāciju par jūsu iepriekšējām saslimšanām, operācijām, iepriekš veiktām terapijām un to rezultātiem, par darabu, ikdienas aktivitātēm, sportu utt. Tas ir nepieciešams, lai labāk izprastu Jūsu problēmu un uzstādītu reālu mērķi, ko sasniegt terapijas laikā.

Tālāk seko Jūsu apskate un fizisko, funkcionālo spēju novērtēšana – novērtē stāju, gaitu, muskuļu spēka un garuma testus, līdzsvaru, elpošanas stereotipu u.c.

Veidojot terapijas plānu fizioterapeitam ļoti palīdzēs izmeklējumi, kas ir veikti pirms tam, tāpēc tos obligāti jāņem līdzi.

Tad speciālists  un Jūs vienojaties par kopīgiem mērķiem, ko būtu reāli īstenot fizioterapijas kursa laikā, terapijas biežumu un taktiku. Parasti konsultācijas laikā tiek arī sākta terapija. Tiek doti ieteikumi par ergonomiku darbā un ikdienā, kā arī doti mājas uzdevumi.

Kusties Brīvi atrodas netālu no tirdzniecības centra “Mols” un Krasta Depo – Veselības Centra 3 telpās 318, kabinetā Sadovņikova ielā 20, Rīgā. 
VC3 poliklīnikā ir pieejami ne tikai Fizioterapijas pakalpojumi, bet dažāda profila ārstniecības pakalpojumi pie nozares profesionāļiem.

0