Kas mēs esam

Kusties Brīvi ir Ārstniecības iestāde Nr. 010001746 ar specializāciju Fizioterapijā. Mūsu mājas lapa ir: https://www.kustiesbrivi.lv/.

Kādu personālo informāciju mēs saglabājam un kādēļ mēs to darām

Komentāri

Kad apmeklētāji mūsu mājas lapā atstāj komentārus, mēs  saglabājam  ievades logos sniegto informāciju, kā arī lietotāja IP adresi un interneta pārlūka sniegto unikālo lietotāja kodu lai varētu nodrošināt viltus komentāru un mēstuļu konstatāciju un nepieciešamo informatīvo nepiemērota satura aizsardzību mājas lapas lietotāju ērtībai..

Gravatar pakalpojumam var tikt nodota anonīma teksta virkne ko ģenerē jūsu e-pasta adrese ( zināma kā hash), lai noteiktu vai tiek lietots šis serviss. Gravatar servisa politika ir pieejama šeit: https://automattic.com/privacy/. Pēc jūsus komentāra apstiprinājuma, jūsu profila bilde ir publiski redzama pie jūsu komentāra.

Mēdiji

Ja jūs mūsu mājas lapā augšuplādējat bildes, tad tām nebūtu vēlams saturēt iekodētu lokācijas informāciju (EXIF GPS). Jebkura mājas lapā publicētā informācija ir Kusties Brīvi aizsargāta, taču vienā vai ortā veidā lietotājiem var izdoties lejuplādēt šos medijus un viegli iegūt sos lokāciju datus no tiem.

Kontaktu formas

Nosūtot ziņu Kusties brīvi papildus pašai ziņai un aizpildāmajiem formas laukiem mēs saglabājam jūsu e-pasta adresi lai varētu atbildēt uz jūsu ziņu. 
IP adresi un interneta pārlūka sniegto unikālo lietotāja kodu lai varētu nodrošināt efektīvu mēstuļu izķeršanas procedūru.

Sīkfaili jeb Cookies

Ja jūs atstājat komentārus vai atsauksmes mūsu mājas lapā jūs varat saglabāt formu datus savā interneta pārlūka sīkfailos. Tas nepieciešams lai nodrošinātu Jums patīkamu un ērtu lietotāja pieredzi lieku reizi neievadot laukos savus datus. Šie sīkfaili tiks automātiski dzēsti pēc viena gada no pēdējā māk\jas lapas apmeklējuma brīža.

Ja jums ir piekļuves konts mūsu mājas lapai un jūs iuereģistrējaties savā kontā, tad mēs ģenerēsim  pagaidu sīkfailu lai saprastu vai jūsu interneta pārllūks atļauj izveidot sīkfailus. Šis sīkfails nesatur personisku informāciju un tiek iznīcināts jums aizverot savu interneta pārlūku.

No citām mājas lapām ievietots saturs

Šīs mājas lapas raksti var saturēt saturu no citām mājas lapām (video, bildes, rakstus u.c). Ievietor\tais saturs mūsu lapā ir attēlots identiski tam it kā apmekletājs būtu apmeklējis atbilstošā resursa mājas lapu.

Ja jums ir šādu lapu kons un esat tajā iereģistrējušies tad šīs citas mājas lapas var vākt datus par jums, lietotajiem sīkfailiem un citiem trešu pušu izsekošanas datiem lai monitorētu jūsu saskarsmi ar šo ievietoto saturu.

Analītika

Mēs ievācam anonīmus analītikas datus par atvērtajām mājas lapas pusēm un kā jūs esat patērējis mūsu saturu. Šie dati tiek vākti ar mērķi lai analīzētu lietotāju plūsmu, lasītāko vai skatītāko saturu un pieņemtu tālākus lēmumumus mājas lapas satura attīstībai.

Kā analītikas pakalpojumus nēs izmantojam šādu trešo pušu piedāvātos servisus – Facebook, Google, Instagram un YouTube  

Cik ilgi mēs glabājam jūsu komentāru un atsauksmju datus

Ja jūs atstājat komentāru vai atsauksmi, tad pats komentārs un tā meta dati tiek glabāti mūžigi. 

Vai līdz attiecīgā satura dzēšanai. Tas ir nepieciešams lai mēs varētu automātiski atpazīt un apstiprināt jebkuru atbildes komentāru. Tā vietā lai tie neglabātos apstiprināmo komentāru statusā. 

Kādas ir jūsu tiesības pār saviem datiem

Ja jums ir lietotāja konts vai esat atstājis atsauksmi/komentāru mūsu mājas lapā, Jūs varat pieprasīt lai mēs dzešam jebkurus datus par jums kuri ir mūsu rīcībā. Tādejādi tiek dzēsts viss saturs kas identificējams konkrētai personai vai ip adresei. Tas neiekļauj sevī jebkurus datus kurus mums ir pienākums saglabāt administratīviem, juridiskiem vai drošības nolūkiem.

Kur mēs nosūtam datus

Lietotāju komentāri un atsauksmes var tikt nosūtītas pārbaudei automatizētu mēstuļu noteikšanas nolūkiem.

Kusties Brīvi lietotāju iesniegta satura politika

Kusties Brīvi vēlas palīdzēt jums atklāt kustību un veselīga dzīves veida pasauli. Mūsu platformā pieejamais lietotāju iesniegtais saturs uzlabos jūsu pieredzi, palīdzot gūt priekšstatu par peejamām kustību tehnikām, rehabilitāciju un dažādiem veselīga dzīvesveida produktiem. Mēs uzcītīgi gādājam par to, lai trešo pušu publicētais saturs būtu noderīgs ieguldījums un atspoguļotu pasauli, kuru pēta mūsu lietotāji.

Esam izstrādājuši šīs Kusties Brīvi lietotāju iesniegta satura politikas, lai gādātu par pozitīvu un noderīgu pieredzi ikvienam, kurš skata lietotāju veidotu saturu. Šajās politikās ir izskaidrotas būtiskās atšķirības starp to, kā mēs rīkojamies dažādos formātos iesniegta satura gadījumā, kā mēs rīkojamies ar neatbilstošu saturu un kādi kritēriji ir noteikti jāievēro, lai attēlus, tekstus vai videoklipus varētu publicēt Kusties Brīvi platformā.

Publicētajām atsauksmēm par produktiem ir jāatspoguļo Jūsu pieredze saskarsmē ar to – norādot kādu problēmu risinājumam vai kādu mērķu sasniegšanai tas ticis lietots, lietošanas intensitāti un laiku, lietošanas ērtumu un pieredzi kā arī sasniegtos vai nesasniegtos rezultātus.

Publicētajai informācijai ir jābūt pārbaudītai un patiesai. Apzināti publicējot nepatiesu saturu, kopētus vai zagtus fotoattēlus, tēmai neatbilstošas atsauksmes, apmelojumus, personiskus apvainojumus un nevajadzīgu vai neprecīzu saturu, tiek pārkāpta mūsu politika. 

Ja novērojat šādu rīcību, lūdzu, ziņojiet par to rakstot uz info@kustiesbrivi.lv

 

Mēs arī paturam tiesības noņemt mūsu politikām vai pakalpojumu sniegšanas noteikumiem neatbilstošu saturu un apturēt pārkāpēju kontu darbību vai tos izdzēst.

Laiku pa laikam pārskatiet šo vietni, lai iepazītos ar mūsu politiku grozījumiem.

0